קצת עלי

אז אני רועי, נעים מאוד. אמנויות הלחימה מאז ומעולם משכו אותי. את דרכי בעולם הג'ו ג'יטסו התחלתי בגיל מאוד צעיר, ומאז ועד היום הוא מהווה חלק גדול בחיי. אמנויות לחימה בכלל וג'ו ג'יטסו בפרט, הן הרבה מעבר ל"סתם ללכת מכות". מדובר על טכניקות התקפה והגנה שפותחו במשך מאות שנים (בעיקר במזרח הרחוק), המעניקות למתאמנים בהן מגוון רחב של כלים, כגון שיפור הביטחון העצמי, שיפור קואורדינציה ושליטה בגוף, מעלות דימוי גוף, מפתחות כושר גופני וסיבולת, ומעל הכל מעניקות למתאמן תחושה אמיתית של מסוגלות עצמית וסיפוק.

6 עובדות שלא ידעתם עלי:
  • אני מתאמן בג'ו ג'יטסו מגיל 6.
  • בגיל 17 זכיתי במקום ראשון באליפות ישראל במגע מלא של איגוד הג'ו ג'יטסו.
  • אני חבר הנהלת איגוד הג'ו ג'יטסו בישראל.
  • שירתתי כלוחם בסיירת מגלן (ובמקביל אימנתי את הלוחמים בקרב מגע).
  • בעל תואר שני (בהצטיינות) בהיסטוריה ופילוסופיה של המדע והרעיונות באוניברסיטת ת"א ובעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות (פסיכולוגיה וסוציולוגיה).
  • התאמנתי שנים בקראטה ובאגרוף תאילנדי (כולל אימונים מפרכים בתאילנד!)
אודות רועי שכטר
מאמן ג'ו ג'יטסו – אימון כדרך חיים

אני מאמין באימונים אישיים, המותאמים לכל מתאמן באופן הייחודי לו. בתור מאמן ג'ו ג'יטסו יש לי את הרגישות והניסיון לפתח לכל מתאמן תוכנית אימונים אישית, המותאמת לו באופן ספציפי, הן מבחינת התוכן והן מבחינת האינטנסיביות .

בהרבה מובנים האתגרים שלנו במהלך האימונים, הינם אותם אתגרים אשר נפגוש לאורך כל החיים: התגברות על קושי, השקעה, עבודה קשה, התמדה, אמונה ביכולת שלנו להגיע כל פעם לשיא חדש, התמודדות עם משברים ועוד.

אני אוהב אתגרים ואין דבר אשר גורם לי יותר סיפוק מאשר לראות איך המתאמן או המתאמנת נפתחים כמו פרח במהלך האימונים, מגלים את עצמם מחדש ומתפתחים מבחינה גופנית ומנטלית.

סבלנות, מקצועיות ואורך נשימה – המפתחות לאימון נכון!

אחד הדברים החשובים לי ביותר במהלך האימון זה להשרות אווירה נעימה ולא מלחיצה. יש לי סבלנות ללמד את אותו תרגיל ארבע, חמש ועם צריך גם עשר פעמים, עד שהמתאמן יבין ויהיה מסוגל לבצע. במהלך האימונים נלמד לשלוט בכוח שלנו ולווסת את האנרגיה לתועלת שלנו ביעילות בצורה הטובה היותר.

במהלך שנותיי כמאמן במועדון המרכזי של איגוד הג'ו ג'יטסו בישראל, הייתה לי הזכות לעבוד עם מתאמנים מכל הגילאים; מילדים בני שלוש וחצי, דרך נערים ועד למבוגרים בני 70. בכל מתאמן אני משקיע 100% ועושה הכל, כולל הכל, על מנת שנגיע ליעדים שהצבנו לאימון.